Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer epilasyon, lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, ve hızlı yeni teknolojisidir. Lazer epilasyon son 2009 yılında Ütüleme Epilasyon Soprano lazer teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine Buz Lazer teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu.

Şimdi 2014 yılının sonunda yine Amerika ve Israil de üretim yapan dünya devlerinden Alma Lasers firmasi, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok,  çünkü artık lazer cihazlarının başlığı Buz, yani eksi 3 dereceye kadar soğutuyor, işte Buz Lazer ismi de buradan geliyor.

 

 Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük, 20x10 mm, işte bu yüzden,  Buz Lazer çok daha hızlı. eskiden Soprano Ütüleme Epilasyon cihazlarıyla seans süreleri ne kadar sürüyorsa bu süre Buz Lazer teknolojisinde yarı yarıya azaldı. 

Buz Lazer teknolojisiyle konforlu ve çok hızlı uygulama yaptırabilirsiniz, Soprano ICE yani buz lazer kliniklerimiz için www.buzlazer.com sitesini tıklayınız. Peki Buz Lazer teknolojisinin yani Soprano ICE cihazının fiyatları ne kadar?  Bu detaylar için satış temsilcilerimizle iletişime geçiniz,  unutmayın Soprano ICE cihazı sarfsız ve fabrikanın verdiği garanti sureleriyle de rakipsiz.