Clarity

vshape

Clarity Nedir? Clarity faydaları.

Clarity uzun atılımları olan ve 755 nm Alexandrite ile 1034 nm YAG lazerlerini yan yana getiren çift dalga sunan bir yöntemdir. En büyük öne çıkan avantajı ise çok yönlü olmasından dolayı tedavilerde çok daha hızlı ve etkili sonuçlar vermesidir.

Clarity yüksek pik güçlü lazer enerjisi ile tedavilerde kısa atım genişliği sunarak en verimli sonuçları sağlar. Flat top ışını ile daha eşit, daha sağlam ve daha karşı sonuçlar ortaya çıkarır.

Klinik yatırımı için en doğrusu

Clarity geniş tarama alanı ve yüksek tekrar oranı ile hızlı ve etkili sonuçlar sağlar. Bu da zamandan tasarruf yapmanızı ve daha çok kişiye hizmet vermenize katkı sağlayarak doğru bir yatırım yapmanızı sağlamış olur.

Clarity ile çok yönlü tedavi

755 ile 1064 mm dalga boyu seçimlerini sizlere bırakarak ve birçok yönü ile hizmet veren bir cihaz olan Clarity tek bir tedavi ile en başarılı sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. Hasta için en konforu hizmeti sunacak olan sistem ICD modelinde bulunan Hybrid cooling ile hava soğutma klipsi sayesinde çift soğuma sunar.

Aynı zaman da 20 mm’ye kadar farklı 9 spot boyutları bulunan cihaz bu sayede istenilen işlemi yapmanızı sağlayacak ve dolayısı ile hızlı ve daha azalan iş akışları sağlıyor olacaktır.

Maksimum verim maksimum tasarruf

Birleşik tedavi ile çoklu uygulama imkanı

Ergonomik tasarım ile kullanım kolaylığı sağlar

Hızlı ve nazik kullanım

Uygulamada öne çıkan zaman tasarrufu sayesinde en iyi yatırım araçlarından biri olur

Clarity tedavi etkileri

Cilt sıkılaştırma ve germe

Cilt kızarıkları

Onikomikoz

Siğiller
Rocacea

Fasiyal telenijektaz

Epidermal pigmentler

Komedon

Büyük gözenekler

Cilt gençleştirme

Tüy giderme