Hakkımızda

Şirketimiz, 1999 yılından bu yana medikal ürünler pazarlaması,satışı ve teknik servis hizmetleri vermektedir. Uzun yıllara dayalı lazer ve IPL cihazları satışı ve kiralama hizmeti geçmişimiz vardır.

2009 yılının Ekim ayından beri ALMA LASERS firmasinin kozmetik ve medikal cihazlarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Tamamı profesyonel 12 kişilik uzman kadromuzla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

350 den fazla cihazimiz (Mart-2015) aktif olarak calışmaktadır. Güzellik salonlarından doktor muayenehanelerine, tıbbi merkezlerden üniversite eğitim hastanelerine kadar uzanan yaygın bir referans ve hizmet ağına sahibiz.

Şirketimiz uluslarası başarılara imza atmış Universal Mccann Reklam ajansıyla, cihaz sattığı kişi ve kurumları desteklemek adına sürekli üstün Alma Lasers teknolojisini kitlelere tanıtmaktadır. Alma Lasers cihazları bugün Türkiye'de en önde gelen Doktor ve Hastaneler tarafından tercih edilmektedir.

Şirketimizin eğitim departmanı ise bir yandan Lazer ve IPL üzerine broşür ve kitaplar hazırlayıp dağıtırken, diğer taraftan hekim ve estetisyenlere her düzeyde teorik ve uygulamalı kurslar vermeyi sürdürmektedir. Yine Türkiye` de ilk defa, Türkçe olarak, danışman doktorumuz Sn. Dr. Derya Şentürk tarafından yazılan "Kozmetik Dermatolojide Laser Kullanımı" adlı kitaba sponsor olarak bir ilki daha gerçekleştirdik.