LASEMD

vshape

LASEMD

Kozmesötiklerin içten dışa iyileştirmeyi hızlandırarak gelişmiş bir lazer sistemini meydana getiren LASEMD için yeni bir CDS olarak söz etmek mümkündür. LASEMD tüm yıl içinde kullanılabilir ve aynı zaman da tüm cilt tiplerine de uygun olarak kullanılmaktadır. Cilt renginin ve dokusunun tedavisinde ve pigmentli yaraların hafiflemesinde oldukça etkilidir. Aynı zaman da kozmesötük salım tedavileri için de kullanılmaktadır.

 

CDS nedir?

CSD yani kozmesötik salım sistemi olarak bilinen bu bileşim, lazer sayesinde cilde uyum sağlayarak daha faydalı sonuçlar elde etmeyi amaçlayan bir yöntemdir. Genellikle kozmetik ürünler cilde derinlemesine nüfus edemez dolayısı ile de yeterince başarılı sonuçlar vermezler. Oysa lazer ile ilk olarak cilt dokusunun içine bir mikro yara açılarak kozmesötiğin bu sayede daha derinlere nüfus etmesi sağlanılarak daha etkili sonuçlar alınması amaçlanır.

`

Kişiye hemen iş hayatına ve sosyal hayatına dönme imkanı verir. Dolayısı ile kişiye anestezi yapılması gerekmez.

Teknolojinin sahip olduğu manyetik izleme sistemi sayesinde işlem sırasında yuvarlanma mesafesi ölçülür ve dolayısı ile de doğru ve net atışlar yapılarak tedavi daha hızlı şekilde ilerlemiş olur.

LASEMD daha kusursuz bir tedavi sunuyor olacak. Lif bazlı lazer sistemi sayesinde artık istenilen sonuçlar yalanıyor olacak.

LASEMD ile kolay kullanım

LASEMD oldukça pratiktir çünkü herhangi bir cihazın açılış süresi ya da beklenme süresi gibi kıstasları yoktur. Hemen açılarak kulanım yapılabilir.

Aynı zaman da basit mod ile hassas ayar imkanları

LASEMD ile hızı yakalayın

LASEMD ile hızı yakalayın. Hem lazer hem de inkübasyon süresi ortalama olarak 6 dakika olarak yapılmaktadır.

LASEMD endikasyonları

Parlatma

Beyazlatma

Malezma

Pigment azaltma

Kırışıklıkları azaltma

Yaşlanmayı geciktirme

Yara küçültme

Tüylenme

Dekolte bakımları

Boyun bölgesi gençleştirme

Saç dökülmesi